Rozwody w Lublinie

W naszej kancelarii adwokackiej zapewniamy nie tylko przygotowanie niezbędnych dokumentów, ale również reprezentowanie Klienta w trakcie postępowania rozwodowego, indywidualne podejście do sprawy oraz zrozumienie. Dokładamy wszelkich starań, by proces zakończył się satysfakcjonującym orzeczeniem w możliwie najkrótszym czasie. W kancelarii adwokackiej Agaty Skwarcz zajmujemy się reprezentowaniem naszych Klientów w trakcie rozwodów w sądach okręgowych w Lublinie oraz Zamościu.

Rozwód to, jak wykazują badania, druga, najbardziej stresująca po śmierci współmałżonka, sytuacja w życiu. Niezależnie od tego, czy mąż i żona rozstają się w przyjaznej atmosferze, czy towarzyszą temu wzajemne pretensje – warto postawić na pomoc adwokata w tym trudnym czasie. Klientom, którzy występują o rozwód, Agata Skwarcz oferuje kompleksową pomoc popartą wiedzą i wieloletnim, udokumentowanym doświadczeniem.

Pomoc w przygotowaniu do rozwodu adwokat w Lublinie

Dokumentem, który należy złożyć w sądzie, aby zainicjować proces jest pozew o rozwód. W jego treści trzeba zawrzeć szereg informacji, m.in. dane małżonków, żądania – w tym dotyczące opieki nad dziećmi i ewentualnych alimentów – a także wskazać przyczynę rozpadu pożycia małżeńskiego. Dodatkowo do pozwu należy dołączyć odpis aktu małżeństwa oraz inne dokumenty.

Przebieg rozwodu

Kiedy rozpoczyna się postępowanie, sąd podejmuje takie kroki jak ustalenie okoliczności rozwodu, rozwiązanie kwestii opieki nad dziećmi czy wskazanie osoby winnej rozpadu pożycia. Są to najistotniejsze elementy procesu, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego adwokata, który zadba o korzystne rozstrzygnięcie sprawy. W naszej kancelarii adwokackiej zajmujemy się prowadzeniem rozwodów w sądach okręgowych w Lublinie oraz Zamościu.

Wsparcie adwokata podczas rozwodu

Dzięki bogatemu doświadczeniu adwokat Agata Skwarcz z powodzeniem zajmuje się rozwodami oraz doradztwem z zakresu prawa rodzinnego, uzyskując jak najkorzystniejsze orzeczenia. Przygotowujemy niezbędną dokumentację i składamy ją w odpowiednim sądzie okręgowym, reprezentujemy Klientów w trakcie postępowania, a także proponujemy wsparcie w zakresie wskazania materiału dowodowego. Ponadto pomagamy w uzyskaniu alimentów i ustaleniu opieki nad małoletnimi dziećmi.