Kancelaria adwokacka w Lublinie


W naszej kancelarii adwokackiej stawiamy przede wszystkim na rzetelność i profesjonalizm. To dzięki nim jesteśmy w stanie traktować każdego Klienta w sposób indywidualny, dostosowując zakres pomocy prawnej do Twoich potrzeb, oczekiwań, a także rodzaju postępowania. Specjalizujemy się w obronie w procesach karnych oraz reprezentowaniu interesów stron w trakcie spraw cywilnych. Usługi naszych kancelarii adwokackich w Lublinie i Opolu Lubelskim obejmują też pomoc w dochodzeniu odszkodowań. Zapraszamy!

Oferta kancelarii adwokackiej dla Klientów z Lublina i okolic


W naszej kancelarii adwokackiej oferujemy kompleksową obsługę prawną podczas spraw karnych – w tym wykonawczych, karnoskarbowych i wykroczeń – oraz cywilnych, na przykład rozwodów czy separacji. Ponadto reprezentujemy Klientów w czasie postępowań z zakresu prawa pracy, a także administracyjnego.

adw. Agata Skwarcz

Adwokat Agata Skwarcz – kancelaria adwokacka w Lublinie

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UMCS – moja praca magisterska napisana pod kierunkiem prof. M. Mozgawy dotyczyła przestępstwa zabiegu medycznego bez zgody pacjenta. Odbyłam aplikację adwokacką, a po uzyskaniu pozytywnego wyniku państwowego egzaminu zostałam wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie na mocy uchwały z dnia 29 maja 2013 roku. W zakres moich zainteresowań wchodzi szeroko pojęte prawo karne, a także medyczne.

apl. adw. Karolina Pańszczyk

Kancelaria w Lublinie – aplikant adwokacki Karolina Pańszczyk

W czerwcu 2018 roku ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. We wrześniu 2018 r. uzyskałam pozytywny wynik z egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką, zaś od stycznia 2019 roku odbywam szkolenie zawodowe przy Okręgowej Radzie Adwokackiej. Swoje doświadczenie zdobywałam w Towarzystwie Ubezpieczeniowym TUiR Warta S.A. i Sądzie Okręgowym w Warszawie. Od 2016 r. jestem związana z kancelarią Agaty Skwarcz.