Szybki kontakt
+81 563 33 33

Kontakt z adwokatem podczas epidemii – e-porady, adwokat online

Kontakt z adwokatem podczas epidemii – e-porady, adwokat online

e-porada prawnika w Lublinie

 

Adwokat Online

Reagując na sytuację epidemii i wiążące się z nią ograniczenia, do wachlarza usług kancelarii w Lublinie dodana została możliwość kontaktu z adwokatem online. Kieruję tę ofertę szczególnie do tych z Państwa, którzy chcą uniknąć kontaktu bezpośredniego z uwagi na zagrożenia dla zdrowia ze względu na epidemię COVID-19, zaś mają potrzebę uzyskania porady zdalnej, w formie rozmowy z adwokatem za pomocą telefonu lub internetowych aplikacji Skype i WhatsApp. E-porada adwokacka zostanie udzielona zgodnie z zasadami świadczenia usług – z pełnym zaangażowaniem i zachowaniem zasad tajemnicy zawodowej.

 

E-porada prawna adwokata – jak działa kancelaria adwokacka online?

Kancelaria adwokacka online, jako równorzędna forma działalności, przewiduje następujące zasady udzielania internetowych porad prawnych (e-porad):

  1. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzgodnienia terminu rozmowy z adwokatem online.
  2. Proszę o przesłanie dokumentów związanych ze sprawą, niezbędnych dla udzielenia porady online na adres mailowy kancelarii (kancelaria@adwokat.skwarcz.pl).
  3. Koszt porady to 150 zł i obejmuje ona do 60 minut rozmowy. Proszę o przelanie kwoty na konto kancelarii (53 1050 1953 1000 0091 3950 9161) ze wskazaniem nazwiska, tak aby w ustalonej dacie porady wpłata była widoczna na koncie lub możliwa do zweryfikowania.
  4. W ustalonym terminie zapraszam do kontaktu za pomocą Skype – Adwokat Agata Skwarcz, WhatsApp – Agata Skwarcz lub telefonicznie (+48 664 781 564).

Więcej informacji:

Kancelaria Adwokacka Online